Wróć na początek strony Alt+0
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Przedszkole Samorządowe Zielony Zakątek w Plewiskach
Menu góra
Strona startowa Aktualności
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Informacja o rekrutacji na rok 2014/2015 - Aktualności, menu 24, artykuł 8 - BIP - Przedszkole Samorządowe Zielony Zakątek w Plewiskach”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Informacja o rekrutacji na rok 2014/2015

• Regulamin dostępnym na stronie internetowej Bip lub w siedzibie danej placówki.
  • Rekrutacja odbywa się od 1 marca do 31 marca wyłącznie drogą elektroniczną poprzez stronę internetową www.hekate.edu.pl
  • W procesie rekrutacji uwzględniane są kryteria związane z sytuacją rodzinną i zdrowotną, określone w ustawie oraz, jeśli ich zastosowanie nie da ostatecznego rozstrzygnięcia, pod uwagę będą brane kryteria ustalone przez Dyrektora w uzgodnieniu z Wójtem.
  • Kryteria i przypisaną im liczbę punktów określa Dyrektor przedszkola w uzgodnieniu z Wójtem
  • Rodzice deklarujący chęć kontynuacji pobytu dziecka w placówce są zobowiązani do złożenia deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego również w formie elektronicznej w nieprzekraczalnym terminie od 10 do 21 lutego.
  • Wzory karty zgłoszenia dziecka do przedszkola oraz deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego określone są w Zarządzeniu Wójta Gminy Komorniki nr 284/2014 z 3 lutego 2014 r.
    UWAGA: Niezłożenie deklaracji w terminie jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego pobytu Dziecka w przedszkolu.
    Przypominamy, że
  • dzieci pięcioletnie są objęte obowiązkiem odbycia rocznego przygotowania przedszkolnego

Metryka

sporządzono